Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie singli

Utworzony przez Singielka_, 2 stycznia 2012 r. o 20:53
Cynik napisał:
Jeśli jesteś fajną niunią, to ja jestem zainteresowany
Cynik moja rada. Jak se chcesz poseksić to nie lataj z wywaloną pałą i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Cynik moja rada. Jak se chcesz poseksić to nie lataj z wywaloną pałą i tyle w temacie.
Ja akurat mam czym się pochwalić więc Twoja rada jest chybiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Jeśli jesteś fajną niunią, to ja jestem zainteresowany
http://www.gifownik.pl/gify_new1/sex/sex_gify/10.gif Koledzy mi mówią, że jestem niezła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name=%26%2339%3BJag%25C3%25B3dka%26%2339%3B timestamp='1325629777' post='578396'] http://www.gifownik.pl/gify_new1/sex/sex_gify/10.gif Koledzy mi mówią, że jestem niezła [/quote] Mówią to przed, po, w trakcie? Kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakich singli? Zwykłe stare panny jesteśta!
a wy stare kawalery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
a wy stare kawalery
Nie da się ukryć, wszak "starośc nie radość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu sie na prawde od swingersow roi a ja se radze sama, o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onanistka napisał:
tu sie na prawde od swingersow roi a ja se radze sama, o
dobrze robisz moja miła ale pamietaj tylko po bożemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zatem, pragnąc ustosunkować się do wypowiedzi jednego z Panów w tym temacie -"Weź załóż sobie lepiej konto - jak człowiek - i daj szanse innym się odezwać prywatnie." - będę człowiekiem. Założyłam konto;) Zainteresowanych, dostatecznie poważnych i NORMALNYCH Panów zapraszam do dyskusji;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Singielka_ napisał:
A zatem, pragnąc ustosunkować się do wypowiedzi jednego z Panów w tym temacie -"Weź załóż sobie lepiej konto - jak człowiek - i daj szanse innym się odezwać prywatnie." - będę człowiekiem. Założyłam konto;) Zainteresowanych, dostatecznie poważnych i NORMALNYCH Panów zapraszam do dyskusji;)
Czyli ja jestem dyskryminowany ? Nie ma sprawiedliwości, a przecież to wszsytko to dom waraiatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech życie... Dziewczyna ma dobre intencje a tu zaraz dostała takie baty na wstępie... Ale co jak co, ale na tym forum to NORMALNYCH facetów jest chyba znikoma ilośc... Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin86 napisał:
ech życie... Dziewczyna ma dobre intencje a tu zaraz dostała takie baty na wstępie... Ale co jak co, ale na tym forum to NORMALNYCH facetów jest chyba znikoma ilośc... Pozdrawiam !
Normalność w moich oczach wyraża się uczciwością, szczerością, okazywaniem szacunku dla kobiet, a przede wszystkim wolnym stanem cywilnym. Bo normalni - zamężni lub zajęci mnie nie interesują. Pozwolę sobie zauważyć, (bez obrazy:() ale nie tylko na tym forum pozostała już znikoma ilość normalnych facetów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Singielka_ napisał:
Bo normalni - zamężni lub zajęci mnie nie interesują.[/quote] Litości mała, mężczyzna nie może być zamężny!!! [quote name='Singielka_' timestamp='1325752495' post='579223']Pozwolę sobie zauważyć, (bez obrazy:() ale nie tylko na tym forum pozostała już znikoma ilość normalnych facetów...
Znikoma bo większość normalnych została już rozgrabiona Faceci są wzrokowcami, wklej fotkę niunia z szacunkiem i całusami przytulny misio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies na baby napisał:
Litości mała, mężczyzna nie może być zamężny!!! Znikoma bo większość normalnych została już rozgrabiona Faceci są wzrokowcami, wklej fotkę niunia z szacunkiem i całusami przytulny misio
Rzeczywiście, nie mogą być zamężni, mogą być żonaci;) Pomyłeczka:) Fotkę??!! Niepoważny jesteś? Może jeszcze nagie:/ Kultury trochę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Singielka_ napisał:
Normalność w moich oczach wyraża się uczciwością, szczerością, okazywaniem szacunku dla kobiet, a przede wszystkim wolnym stanem cywilnym. Bo normalni - zamężni lub zajęci mnie nie interesują. Pozwolę sobie zauważyć, (bez obrazy:() ale nie tylko na tym forum pozostała już znikoma ilość normalnych facetów...
Strasznie dużo wymagań, nawet Karolak by przy nich wymiękł. Proszę o zawężenie kryteriów na przykład do tego czy to ma być inteligentny gość czy też wręcz przeciwnie ale za to z duuuuuużym.......... sercem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Singielka_ napisał:
Rzeczywiście, nie mogą być zamężni, mogą być żonaci;) Pomyłeczka:) Fotkę??!! Niepoważny jesteś? Może jeszcze nagie:/ Kultury trochę!
A masz nas golasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi hi hi "stowarzyszenie singli" , nie ma czegoś takiego! Stowarzyszenie dwóch singli różnych płci to konkubinat. Stowarzyszenie dwóch singli tych samych płci to homoseksualizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna z odzysku (rozwódka) napisał:
Hi hi hi "stowarzyszenie singli" , nie ma czegoś takiego! Stowarzyszenie dwóch singli różnych płci to konkubinat. Stowarzyszenie dwóch singli tych samych płci to homoseksualizm.
Spadaj pedale. Uprzejma prośba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Spadaj pedale. Uprzejma prośba.
Cham!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna z odzysku (rozwódka) napisał:
Cham!
Ciota, za przeproszeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...